ADP151AUJZ-2.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP151AUJZ-2.8-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP151AUJZ-2.8-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.8V 200MA TSOT5
Foi de date: ADP151AUJZ-2.8-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP151AUJZ-2.8-R7
Număr parc ADP151AUJZ-2.8-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 2.8V 200MA TSOT5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85231 pcs Fișa cu date ADP151AUJZ-2.8-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.23V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-5 Serie -
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP151AUJZ-2.8-R7CT Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA TSOT-5 Curent - aprovizionare (Max) 350µA
Curent - Quiescent (Iq) 20µA Curent - ieșire 200mA