ADP150AUJZ-2.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP150AUJZ-2.5-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP150AUJZ-2.5-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 150MA TSOT5
Foi de date: ADP150AUJZ-2.5-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP150AUJZ-2.5-R7
Număr parc ADP150AUJZ-2.5-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 150MA TSOT5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88575 pcs Fișa cu date ADP150AUJZ-2.5-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.16V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-5 Serie -
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP150AUJZ-2.5-R7CT Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-5 Curent - aprovizionare (Max) 320µA
Curent - Quiescent (Iq) 22µA Curent - ieșire 150mA