ADP130AUJZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP130AUJZ-1.8-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADP130AUJZ-1.8-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 350MA TSOT5
Foi de date: ADP130AUJZ-1.8-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADP130AUJZ-1.8-R7
Număr parc ADP130AUJZ-1.8-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 350MA TSOT5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73892 pcs Fișa cu date ADP130AUJZ-1.8-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-5 Serie -
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADP130AUJZ-1.8-R7DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 350mA TSOT-5 Curent - aprovizionare (Max) 220µA
Curent - Quiescent (Iq) 44µA Curent - ieșire 350mA