ADM7160AUJZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7160AUJZ-3.3-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ADM7160AUJZ-3.3-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 200MA TSOT5
Foi de date: ADM7160AUJZ-3.3-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ADM7160AUJZ-3.3-R7
Număr parc ADM7160AUJZ-3.3-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 200MA TSOT5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57947 pcs Fișa cu date ADM7160AUJZ-3.3-R7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.23V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-5 Serie -
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ADM7160AUJZ-3.3-R7DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA TSOT-5 Curent - aprovizionare (Max) 350µA
Curent - Quiescent (Iq) 20µA Curent - ieșire 200mA