AD5282BRUZ200-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5282BRUZ200-R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AD5282BRUZ200-R7
Producator / Marca: ADI (Analog Devices, Inc.)
Descrierea produsului IC POT DGTL 200K 256POS 16TSSOP
Foi de date: AD5282BRUZ200-R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AD5282BRUZ200-R7
Număr parc AD5282BRUZ200-R7 Producător ADI (Analog Devices, Inc.)
Descriere IC POT DGTL 200K 256POS 16TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17064 pcs Fișa cu date AD5282BRUZ200-R7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 16.5 V, ±5V Toleranţă ±30%
Coeficientul de temperatură (tip) 30 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 16-TSSOP Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 60 Rezistență (Ohms) 200k
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Alte nume AD5282BRUZ200-R7DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de robinete 256 Numărul de circuite 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C
Caracteristici Selectable Address descriere detaliata Digital Potentiometer 200k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP