SK-GEN4-70D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-70D-CLB-PI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK-GEN4-70D-CLB-PI
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 514 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SK-GEN4-70D-CLB-PI
Număr parc SK-GEN4-70D-CLB-PI Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 154.00mm W x 85.92mm H Ecran tactil -
Serie gen4 Alte nume 1613-1351
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață Parallel/Serial
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 7" (177.80mm) descriere detaliata Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)