SK-32PTU-AR
4D Systems4D Systems
SK-32PTU-AR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SK-32PTU-AR
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului KIT ULCD-32PTU-AR USD4GB UUSBPA5
Foi de date: 1.SK-32PTU-AR.pdf2.SK-32PTU-AR.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 758 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SK-32PTU-AR
Număr parc SK-32PTU-AR Producător 4D Systems
cantitate valabila 758 pcs Fișa cu date 1.SK-32PTU-AR.pdf2.SK-32PTU-AR.pdf
Zona de vizualizare 48.60mm W x 64.80mm H Ecran tactil Resistive
Serie - Alte nume 1613-1048
SK32PTUAR
Interfață I²C Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixeli 240 x 320
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Tipul de afișare TFT - Color
Modul de afișare Transmissive Dimensiunea ecranului diagonal 3.2" (81.28mm)
descriere detaliata Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 3.2" (81.28mm) 240 x 320 iluminare din spate LED - White