GEN4-ULCD-70DCT-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70DCT-CLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GEN4-ULCD-70DCT-CLB
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 565 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GEN4-ULCD-70DCT-CLB
Număr parc GEN4-ULCD-70DCT-CLB Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 154.00mm W x 85.92mm H Ecran tactil Capacitive
Serie gen4 Alte nume 1613-1277
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață Parallel/Serial
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 7" (177.80mm) descriere detaliata Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)
iluminare din spate LED - White Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GEN4-ULCD-70DT
GEN4-ULCD-70DT
Producători: 4D Systems
Descriere: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
In stoc: 667 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70DT.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-PI
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-PI
Producători: 4D Systems
In stoc: 492 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR
In stoc: 471 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI
In stoc: 434 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR
In stoc: 562 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70DCT-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI
In stoc: 611 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
In stoc: 535 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB
GEN4-ULCD-70DCT-CLB-SB