GEN4-ULCD-50DT-SB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50DT-SB-PI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GEN4-ULCD-50DT-SB-PI
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 656 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GEN4-ULCD-50DT-SB-PI
Număr parc GEN4-ULCD-50DT-SB-PI Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 108.00mm W x 64.80mm H Ecran tactil Resistive
Serie gen4 Alte nume 1613-1270
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață Parallel/Serial
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 5" (127.00mm) descriere detaliata Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA)