GEN4-ULCD-43DT
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43DT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GEN4-ULCD-43DT
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 954 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GEN4-ULCD-43DT
Număr parc GEN4-ULCD-43DT Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 95.04mm W x 53.86mm H Ecran tactil Resistive
Serie gen4 Alte nume 1613-1128
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C, SPI, TTL
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 480 x 272 Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 4.3" (109.22mm) descriere detaliata Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272
iluminare din spate LED - White Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GEN4-ULCD-43DT-SB
GEN4-ULCD-43DT-SB
Producători: 4D Systems
Descriere: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
In stoc: 915 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-43DT-SB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
Producători: 4D Systems
In stoc: 659 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
In stoc: 760 pcs
Descarca: GEN4-ULCD-43DT-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-43DT-PI
GEN4-ULCD-43DT-PI