GEN4-ULCD-32D-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32D-CLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GEN4-ULCD-32D-CLB
Producator / Marca: 4D Systems
Descrierea produsului DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GEN4-ULCD-32D-CLB
Număr parc GEN4-ULCD-32D-CLB Producător 4D Systems
Descriere DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 48.60mm W x 64.80mm H Ecran tactil -
Serie gen4 Alte nume 1613-1225
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață Parallel/Serial
Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixeli 240 x 320 Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare Transmissive
Dimensiunea ecranului diagonal 3.2" (81.28mm) descriere detaliata Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.2" (81.28mm) 240 x 320
iluminare din spate LED - White Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GEN4-ULCD-32D-CLB-PI
GEN4-ULCD-32D-CLB-PI
Producători: 4D Systems
Descriere: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320