SPD08-040-L-RB-TR
3M3M
SPD08-040-L-RB-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPD08-040-L-RB-TR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.031
Foi de date: 1.SPD08-040-L-RB-TR.pdf2.SPD08-040-L-RB-TR.pdf3.SPD08-040-L-RB-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPD08-040-L-RB-TR
Număr parc SPD08-040-L-RB-TR Producător 3M
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.031 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
terminare Solder Serie SPD08
Citi cu voce tare Dual Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Cut Tape (CT) Alte nume 3M12034CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții / Bay / Row 20 Numărul de poziții 40
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Gen Female Flansa Caracteristică -
Caracteristici Board Guide, Latches Tip de contact Cantilever
Materiale de contact Copper Alloy Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)