SLIC-5.6X33-BA/SES
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLIC-5.6X33-BA/SES
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului AERIAL CLOSURE KIT
Foi de date: 1.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf2.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 699 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLIC-5.6X33-BA/SES
Număr parc SLIC-5.6X33-BA/SES Producător 3M
Descriere AERIAL CLOSURE KIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 699 pcs Fișa cu date 1.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf2.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf
Tip Aerial Closure, Free-Breathing Deschiderea Sheath 21.00" (533.4mm)
Serie SLiC™ Alte nume 00054007926092
3M162265
SLIC-5.6X33-BA/SES-ND
Numărul de perechi de cabluri 1200 Pairs @ 26 AWG Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Lungime - În general 33.00" (838.2mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Shield Bond Assembly 4462, Spiral End Seals Diametru - interior 5.600" (142.24mm)
descriere detaliata Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 1200 Pairs @ 26 AWG