SLIC-3.6X19-SES
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLIC-3.6X19-SES
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului AERIAL CLOSURE KIT
Foi de date: SLIC-3.6X19-SES.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SLIC-3.6X19-SES
Număr parc SLIC-3.6X19-SES Producător 3M
Descriere AERIAL CLOSURE KIT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1621 pcs Fișa cu date SLIC-3.6X19-SES.pdf
Tip Aerial Closure, Free-Breathing Deschiderea Sheath 14.00" (355.6mm)
Serie SLiC™ Alte nume 00051138755447
Numărul de perechi de cabluri 200 Pairs @ 24-26 AWG Lungime - În general 19.00" (482.6mm)
Diametru - interior 3.600" (91.44mm) descriere detaliata Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 200 Pairs @ 24-26 AWG