P50LE-080P1-RR1-TGF
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P50LE-080P1-RR1-TGF
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P50LE-080P1-RR1-TGF
Număr parc P50LE-080P1-RR1-TGF Producător 3M
Descriere CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4497 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Pak 50, P50LE Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 04801146864
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 80
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.276" (7.00mm) Culoarea izolației Brown
Ingress Protection - Caracteristici Board Lock
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 80 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 0.5A Tip de contact Center Strip Contact
Contact Formă - Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea -