P50LE-030P1-RR1-DA
3M3M
P50LE-030P1-RR1-DA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P50LE-030P1-RR1-DA
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului PAK50 CONN
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
208 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P50LE-030P1-RR1-DA
Număr parc P50LE-030P1-RR1-DA Producător 3M
Descriere PAK50 CONN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15219 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Pak 50, P50LE Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 0-00-51111-74096-5
P50LE030P1RR1DA
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 30
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.276" (7.00mm) Culoarea izolației Brown
Ingress Protection - Caracteristici Board Lock
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 0.5A Tip de contact Center Strip Contact
Contact Formă - Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea -