P50L-100S-D-DA
3M3M
P50L-100S-D-DA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P50L-100S-D-DA
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 100POS .050" STR
Foi de date: P50L-100S-D-DA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
204 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P50L-100S-D-DA
Număr parc P50L-100S-D-DA Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 100POS .050" STR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10421 pcs Fișa cu date P50L-100S-D-DA.pdf
Serie Pak 50, P50L Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Alte nume 0-00-51111-74081-1
P50L100SDDA
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 100
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 10mm, 12mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.331" (8.40mm) Caracteristici Board Lock, Flange
descriere detaliata 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Contactați Finish Thickness Flash