P50-200P-R1-EA
3M3M
P50-200P-R1-EA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P50-200P-R1-EA
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN PLUG 200POS STR .050" GOL
Foi de date: P50-200P-R1-EA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
201 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P50-200P-R1-EA
Număr parc P50-200P-R1-EA Producător 3M
Descriere CONN PLUG 200POS STR .050" GOL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6737 pcs Fișa cu date P50-200P-R1-EA.pdf
Serie Pak 50, P50 Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Alte nume 5111173946
P50200PR1EA
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 200
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.421" (10.70mm) Caracteristici Board Lock, Flange
descriere detaliata 200 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)