P08-050SLTC-B-G
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P08-050SLTC-B-G
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD
Foi de date: P08-050SLTC-B-G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile P08-050SLTC-B-G
Număr parc P08-050SLTC-B-G Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5062 pcs Fișa cu date P08-050SLTC-B-G.pdf
Serie P08 Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 04547452164790
JE150310439
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 6mm, 7mm, 8mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.205" (5.20mm) Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)