P08-040SLC-A-G
3M3M
P08-040SLC-A-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P08-040SLC-A-G
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD
Foi de date: 1.P08-040SLC-A-G.pdf2.P08-040SLC-A-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P08-040SLC-A-G
Număr parc P08-040SLC-A-G Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55807 pcs Fișa cu date 1.P08-040SLC-A-G.pdf2.P08-040SLC-A-G.pdf
Serie P08 Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tube Alte nume 04801146378
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 40
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 3mm, 4mm, 5mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.087" (2.20mm) Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)