P05N-050ST-B-G
3M3M
P05N-050ST-B-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P05N-050ST-B-G
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 50POS .5MM VERT SMD
Foi de date: P05N-050ST-B-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P05N-050ST-B-G
Număr parc P05N-050ST-B-G Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 50POS .5MM VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29489 pcs Fișa cu date P05N-050ST-B-G.pdf
Serie P05N Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 04801146311
P05N050STBG
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 4mm, 5mm, 6mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.120" (3.05mm) Caracteristici Solder Retention
descriere detaliata 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 8.00µin (0.203µm)