N7G24-A0B2EB-10-0HT
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: N7G24-A0B2EB-10-0HT
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN CFAST CARD PUSH-PULL R/A
Foi de date: N7G24-A0B2EB-10-0HT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1080 pcs
  • Mesaj
Specificațiile N7G24-A0B2EB-10-0HT
Număr parc N7G24-A0B2EB-10-0HT Producător 3M
Descriere CONN CFAST CARD PUSH-PULL R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15223 pcs Fișa cu date N7G24-A0B2EB-10-0HT.pdf
Serie 7G24 ambalare Tray
Alte nume 00051115593055
XA007003206
Numărul de poziții 24
Tipul de montare Surface Mount, Right Angle Caracteristică de montare Normal, Standard - Top
Metoda de introducere, eliminare Push In, Pull Out Înălțimea deasupra bordului 0.303" (7.70mm)
Caracteristici Board Guide, Card Guide Ejector Side -
descriere detaliata 24 Position Card Connector CFast™ - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)