N3433-5302RB
3M3M
N3433-5302RB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: N3433-5302RB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 50PS R/A LONG LATCH
Foi de date: 1.N3433-5302RB.pdf2.N3433-5302RB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile N3433-5302RB
Număr parc N3433-5302RB Producător 3M
cantitate valabila 17053 pcs Fișa cu date 1.N3433-5302RB.pdf2.N3433-5302RB.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 3000 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 00051111648902
MHR50N
N3433-5302RB-ND
N3433-5602RB
N3433-5602RB-ND
N34335302RB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 50
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.340" (8.64mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot, Mounting Flange
Tipul de fixare Latch Lock/Eject Hooks, Long descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 1.75A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.112" (2.84mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.240" (6.10mm)