N3408-5003RB
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: N3408-5003RB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 16POS R/A .100 GOLD
Foi de date: 1.N3408-5003RB.pdf2.N3408-5003RB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile N3408-5003RB
Număr parc N3408-5003RB Producător 3M
Descriere CONN HEADER 16POS R/A .100 GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49190 pcs Fișa cu date 1.N3408-5003RB.pdf2.N3408-5003RB.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 3000 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 00051119920178
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 16
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.340" (8.64mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot, Mounting Flange
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 1.75A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.155" (3.94mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.240" (6.10mm)