MVU18-180DMK-A
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MVU18-180DMK-A
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN TERM PIN 18-22AWG CRIMP
Foi de date: MVU18-180DMK-A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MVU18-180DMK-A
Număr parc MVU18-180DMK-A Producător 3M
Descriere CONN TERM PIN 18-22AWG CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 491727 pcs Fișa cu date MVU18-180DMK-A.pdf
Sârmă ecartament 18-22 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Male, Pin (Plug) Serie Scotchlok™
ambalare Bulk Alte nume 00051138981044
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Izolație Vinyl
Lungime - În general 0.850" (21.59mm) Lungime - Baril -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Caracteristici Butted Seam
Diametru - butoi 0.180" (4.57mm) descriere detaliata Terminal Connector Male, Pin (Plug) 18-22 AWG Crimp