MP2-SS096-41P1-TR30
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP2-SS096-41P1-TR30
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 2-FB 96POS 4ROW
Foi de date: 1.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf2.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MP2-SS096-41P1-TR30
Număr parc MP2-SS096-41P1-TR30 Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 2-FB 96POS 4ROW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2812 pcs Fișa cu date 1.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf2.MP2-SS096-41P1-TR30.pdf
Voltaj - terminare Press-Fit
Serie MetPak™ MP2 Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 04801141718
MP2SS09641P1TR30
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 4
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 96
Numar de coloane - Tipul de montare Board Edge, Through Hole, Right Angle
Caracteristici Board Guide, Cap, Spacer Ratingul curent 1.5A