MP2-H024-41P1-S-TG30
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP2-H024-41P1-S-TG30
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 2-FB 24POS 4ROW
Foi de date: 1.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf2.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MP2-H024-41P1-S-TG30
Număr parc MP2-H024-41P1-S-TG30 Producător 3M
Descriere CONN HEADER 2-FB 24POS 4ROW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6386 pcs Fișa cu date 1.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf2.MP2-H024-41P1-S-TG30.pdf
Voltaj - terminare Press-Fit
Serie MetPak™ MP2 Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 04801142708
MP2H02441P1STG30
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 4
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 24
Numar de coloane - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ratingul curent 1.5A Aspectul de contact, tipic -