MNU18-250DMIK
3M3M
MNU18-250DMIK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNU18-250DMIK
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Foi de date: 1.MNU18-250DMIK.pdf2.MNU18-250DMIK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MNU18-250DMIK
Număr parc MNU18-250DMIK Producător 3M
cantitate valabila 114403 pcs Fișa cu date 1.MNU18-250DMIK.pdf2.MNU18-250DMIK.pdf
Sârmă ecartament 18-22 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.250" (6.35mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie Scotchlok™ ambalare Bulk
Alte nume 00054007022992
MNU18-250DMIK (BULK)
MNU18250DMIK
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.950" (24.13mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.145" (3.68mm)
Izolatie Fully Insulated Gen Male
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated