M3RRK-6006J
3M3M
M3RRK-6006J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M3RRK-6006J
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului IDC CABLE - MPR60K/MC60G/MPR60K
Foi de date: 1.M3RRK-6006J.pdf2.M3RRK-6006J.pdf3.M3RRK-6006J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M3RRK-6006J
Număr parc M3RRK-6006J Producător 3M
cantitate valabila 3829 pcs Fișa cu date 1.M3RRK-6006J.pdf2.M3RRK-6006J.pdf3.M3RRK-6006J.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie - Pitch - Conector 0.100" (2.54mm)
Pitch - cablu 0.050" (1.27mm) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 60 Lungime 0.500' (152.40mm, 6.00")
descriere detaliata 60 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00") Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)