HM-S176DPWR-CES50099
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM-S176DPWR-CES50099
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET HM 176POS 8ROW R/A
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
420 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HM-S176DPWR-CES50099
Număr parc HM-S176DPWR-CES50099 Producător 3M
Descriere CONN SOCKET HM 176POS 8ROW R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2889 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare -
Serie MetPak™ HM Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Alte nume 00051111057216
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri -
Numărul de poziții încărcate - Numărul de poziții -
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata CONN SOCKET HM 176POS 8ROW R/A Ratingul curent 1A