HF625/46-30M
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HF625/46-30M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CBL RIBN 46COND 0.039 GRAY 30M
Foi de date: 1.HF625/46-30M.pdf2.HF625/46-30M.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 700 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HF625/46-30M
Număr parc HF625/46-30M Producător 3M
cantitate valabila 700 pcs Fișa cu date 1.HF625/46-30M.pdf2.HF625/46-30M.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG Voltaj 300V
ecranare Unshielded Serie HF625
Lățime panglică 1.811" (46.00mm) Panglica Grosime 0.035" (0.89mm)
Evaluări UL Style 21682 Pas 0.039" (1.00mm)
Alte nume 05111196440
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de conductori 46 Lungime 98.4' (30.00m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Jacket Culoare Gray
Material jachetă (izolație) Polyolefin (PO) Resiztenta izolarii -
Primul marcator al dirijorului Red Caracteristici Zippable
descriere detaliata Flat Ribbon Cable Gray 46 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m) Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG