HF625/06SF-100M
3M3M
HF625/06SF-100M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HF625/06SF-100M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CBL RIBN 6COND 0.039 GRAY 100M
Foi de date: 1.HF625/06SF-100M.pdf2.HF625/06SF-100M.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 851 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HF625/06SF-100M
Număr parc HF625/06SF-100M Producător 3M
cantitate valabila 851 pcs Fișa cu date 1.HF625/06SF-100M.pdf2.HF625/06SF-100M.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG Voltaj 300V
ecranare Unshielded Serie HF625
Lățime panglică 0.236" (6.00mm) Panglica Grosime 0.035" (0.89mm)
Evaluări UL Style 21682 Pas 0.039" (1.00mm)
Alte nume 00051111963593
HF625/06SF
HF625/06SF-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de conductori 6 Lungime 328.1' (100.00m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Jacket Culoare Gray
Material jachetă (izolație) Polyolefin (PO) Resiztenta izolarii -
Primul marcator al dirijorului Red Caracteristici Zippable
descriere detaliata Flat Ribbon Cable Gray 6 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 328.1' (100.00m) Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG