FP301-4-48"-BLACK-2 PCS
3M3M
FP301-4-48
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP301-4-48"-BLACK-2 PCS
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului HEATSHRINK 4"X4' BLK 1=1PC 48"
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP301-4-48"-BLACK-2 PCS
Număr parc FP301-4-48"-BLACK-2 PCS Producător 3M
Descriere HEATSHRINK 4"X4' BLK 1=1PC 48" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Tubing, Flexible Raportul contracției 2 to 1
Scade temperatura 100°C Serie FP-301
Grosimea pereților recuperate 0.055" (1.40mm) Alte nume 00051128596241
3M161464
FP-301-4-48"-BLACK-2 PCS
FP301-4-48"-BLACK-2 PCS-ND
FP301-4-48"-BLACK-2PCS
FP301-4-48"-BLACK-2PCS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 135°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO) Lungime 4.00' (1.22m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul interior - furnizat 4.000" (101.60mm)
Diametrul interior - recuperat 2.000" (50.80mm) Caracteristici Flame Retardant, Solvent Resistant
descriere detaliata Heat Shrink Tubing, Flexible 4.000" (101.60mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m) Culoare Black