EM15TF-010-1
3M3M
EM15TF-010-1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EM15TF-010-1
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului 3M FLUX FIELD DIRECTIO 1=10SHEET
Foi de date: EM15TF-010-1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EM15TF-010-1
Număr parc EM15TF-010-1 Producător 3M
Descriere 3M FLUX FIELD DIRECTIO 1=10SHEET Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1106 pcs Fișa cu date EM15TF-010-1.pdf
Lăţime 4.921" (125.00mm) Tip Absorbing/Shielding Sheet
Grosime - În general 0.004" (0.10mm) Formă Square
Serie EM15TF Alte nume 3M156485
WX300927059
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material - Lungime 4.921" (125.00mm)