CP2-SA110-1-TG30
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP2-SA110-1-TG30
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET TYPE-A 110POS R/A
Foi de date: CP2-SA110-1-TG30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CP2-SA110-1-TG30
Număr parc CP2-SA110-1-TG30 Producător 3M
Descriere CONN SOCKET TYPE-A 110POS R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6879 pcs Fișa cu date CP2-SA110-1-TG30.pdf
Voltaj - terminare Press-Fit
Serie MetPak™ CP2 Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Alte nume 00051119905151
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 5
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 110
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)