CP2-HC055-A1-FJ
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP2-HC055-A1-FJ
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului HEADER PRESS-FIT TYPE C 55POS
Foi de date: CP2-HC055-A1-FJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1620 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP2-HC055-A1-FJ
Număr parc CP2-HC055-A1-FJ Producător 3M
Descriere HEADER PRESS-FIT TYPE C 55POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61480 pcs Fișa cu date CP2-HC055-A1-FJ.pdf
Voltaj - terminare Press-Fit
Serie MetPak™ CP2 Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Alte nume 00051119905441
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 5
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 55
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 55 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)