CP2-HAB110-GA1-FJ
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CP2-HAB110-GA1-FJ
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului HEADER PRESS-FIT TYPE AB 110POS
Foi de date: CP2-HAB110-GA1-FJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1152 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CP2-HAB110-GA1-FJ
Număr parc CP2-HAB110-GA1-FJ Producător 3M
Descriere HEADER PRESS-FIT TYPE AB 110POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18608 pcs Fișa cu date CP2-HAB110-GA1-FJ.pdf
Voltaj - terminare Press-Fit
Serie MetPak™ CP2 Pas 0.079" (2.00mm)
ambalare Bulk Alte nume 00051119936247
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 5 + 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 154 (110 + 44 Ground)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)