AB6005HF-25MMX10MM
3M3M
AB6005HF-25MMX10MM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AB6005HF-25MMX10MM
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului 3M EMI ABSORBER AB6005HF IS
Foi de date: 1.AB6005HF-25MMX10MM.pdf2.AB6005HF-25MMX10MM.pdf3.AB6005HF-25MMX10MM.pdf
Starea stocului 660 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 660 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AB6005HF-25MMX10MM
Număr parc AB6005HF-25MMX10MM Producător 3M
Descriere 3M EMI ABSORBER AB6005HF IS Condiții libere de stare / stare RoHS
Lăţime 0.394" (10.00mm) Tip Absorbing/Shielding Sheet
Grosime - În general 0.004" (0.11mm) Formă Rectangular
Serie AB6005HF Alte nume 3M156495
WX300926986
Temperatura de Operare -30°C ~ 105°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material - Lungime 0.787" (20.00mm)