AB5050SHF-210X297
3M3M
AB5050SHF-210X297 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AB5050SHF-210X297
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului EMI ABSORBER .5MM 210MM X 297MM
Foi de date: 1.AB5050SHF-210X297.pdf2.AB5050SHF-210X297.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AB5050SHF-210X297
Număr parc AB5050SHF-210X297 Producător 3M
Descriere EMI ABSORBER .5MM 210MM X 297MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1540 pcs Fișa cu date 1.AB5050SHF-210X297.pdf2.AB5050SHF-210X297.pdf
Lăţime 8.268" (210.00mm) Tip Absorbing Sheet
Grosime - În general 0.020" (0.50mm) Formă Rectangular