9750-0.5INX25M
3M3M
9750-0.5INX25M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9750-0.5INX25M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE ADHSV TRNSFR 1/2"X 27YDS
Foi de date: 1.9750-0.5INX25M.pdf2.9750-0.5INX25M.pdf3.9750-0.5INX25M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 9750-0.5INX25M
Număr parc 9750-0.5INX25M Producător 3M
Descriere TAPE ADHSV TRNSFR 1/2"X 27YDS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 0.50" (12.70mm) 1/2" folosire Electrically Conductive
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Interval de temperatură -