961272-6804-AR
3M3M
961272-6804-AR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 961272-6804-AR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER VERT DUAL 72POS GOLD
Foi de date: 961272-6804-AR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 961272-6804-AR
Număr parc 961272-6804-AR Producător 3M
Descriere CONN HEADER VERT DUAL 72POS GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5957 pcs Fișa cu date 961272-6804-AR.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie 961 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.496" (12.60mm) Alte nume 3M156266-72
961272-6804-AR-ND
9612726804AR
DE500043141
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 72
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.098" (2.50mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 72 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.130" (3.30mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.268" (6.80mm)