961232-5500-AR-PR
3M3M
961232-5500-AR-PR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 961232-5500-AR-PR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER R/A 32POS GOLD SMD
Foi de date: 961232-5500-AR-PR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 961232-5500-AR-PR
Număr parc 961232-5500-AR-PR Producător 3M
Descriere CONN HEADER R/A 32POS GOLD SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4324 pcs Fișa cu date 961232-5500-AR-PR.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie 961 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume DE500049536
ZZ150353874
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 32
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 32 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 2A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)