| Număr parc | 961106-6804-AR | Producător | 3M |
|---|---|---|---|
| Descriere | CONN HEADER VERT SGL 6POS GOLD | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 125741 pcs | Fișa cu date | 961106-6804-AR.pdf |
| Voltaj | - | terminare | Solder |
| Stil | Board to Board | invaluindu | Unshrouded |
| Serie | 961 | Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) | ambalare | Bulk |
| Lungimea totală de contact | 0.496" (12.60mm) | Alte nume | 3M155862-06 961106-6804-AR-ND DE500042499 ZZ150353285 |
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 105°C | Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All | Numărul de poziții | 6 |
| Tipul de montare | Through Hole | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 | Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Înălțimea izolației | 0.098" (2.50mm) | Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - | Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull | descriere detaliata | Connector Header Through Hole 6 position 0.100" (2.54mm) |
| Ratingul curent | 2A | Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square | Materiale de contact | Copper Alloy |
| Lungime de contact - Postare | 0.130" (3.30mm) | Lungimea contactului - împerecherea | 0.268" (6.80mm) |