960230-8100-AR-TP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 960230-8100-AR-TP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 30POS 2ROW BRDMT SMD
Foi de date: 960230-8100-AR-TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 960230-8100-AR-TP
Număr parc 960230-8100-AR-TP Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 30POS 2ROW BRDMT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4935 pcs Fișa cu date 960230-8100-AR-TP.pdf
Voltaj 1000VDC terminare Solder
Stil Board to Board Serie 960
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Alte nume DE500060012
ZZ150353148
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 30
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.228" (5.80mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Ratingul curent 2A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Contactați Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Flash Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
960230-6303-AR
960230-6303-AR
Producători: 3M
Descriere: CONN SOCKET DUAL VERT 30POS GOLD
In stoc: 2914 pcs
Descarca: 960230-6303-AR.pdf
RFQ
960230-8100-AR-TR
960230-8100-AR-TR
Producători: 3M
Descriere: CONN SOCKET 30POS 2ROW BRDMT SMD
In stoc: 4483 pcs
Descarca: 960230-8100-AR-TR.pdf
RFQ
Producători: Bopla Enclosures
Descriere: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.95"LX3.15"W
Descarca: 96023124.pdf
Descriere: CONN SOCKET DUAL VERT 32POS GOLD
Descarca: 960232-6202-AR.pdf
Descriere: CONN SOCKET DUAL R/A 28POS GOLD
Producători: Bopla Enclosures