960226-8100-AR-TP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 960226-8100-AR-TP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 26POS 2ROW BRDMT SMD
Foi de date: 960226-8100-AR-TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 960226-8100-AR-TP
Număr parc 960226-8100-AR-TP Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 26POS 2ROW BRDMT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3438 pcs Fișa cu date 960226-8100-AR-TP.pdf
Voltaj 1000VDC terminare Solder
Stil Board to Board Serie 960
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Alte nume DE500059998
ZZ150353139
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 26
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.228" (5.80mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Ratingul curent 2A Tip de contact Female Socket