960104-7102-AR
3M3M
960104-7102-AR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 960104-7102-AR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET SGL R/A 4POS GOLD
Foi de date: 960104-7102-AR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 960104-7102-AR
Număr parc 960104-7102-AR Producător 3M
Descriere CONN SOCKET SGL R/A 4POS GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113648 pcs Fișa cu date 960104-7102-AR.pdf
Voltaj 1000VDC terminare Solder
Stil Board to Board Serie 960
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Tube Alte nume 3M9533
9601047102AR
DE500056630
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.126" (3.20mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Ratingul curent 2A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.130" (3.30mm) Contactați Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)