956244-2000-AR-TP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 956244-2000-AR-TP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 44POS 2MM VERT SMD
Foi de date: 956244-2000-AR-TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 956244-2000-AR-TP
Număr parc 956244-2000-AR-TP Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 44POS 2MM VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3481 pcs Fișa cu date 956244-2000-AR-TP.pdf
Voltaj 1000VDC terminare Solder
Stil Board to Board Serie 956
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 0 00 51111 04633 3
9562442000ARTP
DE500031039
S0 00 51111 04633 3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 44
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.110" (2.79mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 44 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket