953232-2000-AR-TP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 953232-2000-AR-TP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 32POS 2MM VERT SMD
Foi de date: 1.953232-2000-AR-TP.pdf2.953232-2000-AR-TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 953232-2000-AR-TP
Număr parc 953232-2000-AR-TP Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 32POS 2MM VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4848 pcs Fișa cu date 1.953232-2000-AR-TP.pdf2.953232-2000-AR-TP.pdf
Voltaj 1000VDC terminare Solder
Stil Board to Board Serie 953
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 0 00 51111 04381 3
DE500030130
S0 00 51111 04381 3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 32
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 32 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Contactați Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Flash Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Bottom or Top Entry
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN HEADER 26POS VERT TIN .100
In stoc: 15195 pcs
Descarca: 953236-1.pdf
RFQ
95323
Producători: Desco
Descriere: CORD NO DOUBT 4MM SKT 6'