953105-2000-AR-TP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 953105-2000-AR-TP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 5POS 2MM VERT SMD
Foi de date: 1.953105-2000-AR-TP.pdf2.953105-2000-AR-TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 953105-2000-AR-TP
Număr parc 953105-2000-AR-TP Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 5POS 2MM VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5616 pcs Fișa cu date 1.953105-2000-AR-TP.pdf2.953105-2000-AR-TP.pdf
Voltaj 1000VDC terminare Solder
Stil Board to Board Serie 953
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 0 00 51111 04457 5
DE500034017
S0 00 51111 04457 5
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 5
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket