950539-6102-AR
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 950539-6102-AR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 39POS 2MM VERT PCB
Foi de date: 950539-6102-AR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 950539-6102-AR
Număr parc 950539-6102-AR Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 39POS 2MM VERT PCB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3335 pcs Fișa cu date 950539-6102-AR.pdf
Voltaj 1000V terminare Solder
Stil Board to Board Serie 950
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 0 00 51111 06165 7
DE500027763
S0 00 51111 06165 7
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 39
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 39 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.098" (2.50mm) Contactați Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Flash Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
950538-5002-AR
950538-5002-AR
Producători: 3M
Descriere: CONN SOCKET 38POS 2MM R/A PCB